FC ŠVANDA – OP SLAVIA 0:6 Tři body z Běchovic

Prvním výjezdem sešívaných v této sezoně byly Běchovice a tým FC Švanda. Oproti minulým létům oslabená sestava domácích nahrávala hráčům OP Slavie, kteří chtěli napravit zaváhání z prvního domácího zápasu. Běchovičtí se od začátku zápasu věnovali především obraně a v prvním poločase dovolili červenobílým vstřelit pouze jednu branku, o kterou se postaral po skrumáži Petr Kučera. Jeho exploze však následovala ve druhém poločase, kdy se stal pro domácí mužstvo téměř nezastavitelným a postupně vstřelil 4 branky (dopingová kontrola po zápase neodhalila žádné zakázané látky). Zápas pečetil gólem na 6:0 Pepa Suchánek, kterému nahrával hráč zápasu Petr Kučera. Slávisté tak konečně zabrali a po dobrém výkonu zaslouženě vezou z Běchovic 3 body.

Další zápas sehraje  OP Slavia ve čtvrtek 22.9.2016 od 20 hod v Edenu proti týmu SK ČSA.