GEOSPORT  – OP SLAVIA 2:6

Tým OP Slavie začal sezonu vítězně!

Slávisté zavítali v prvním kole nové sezony na hřiště Unionu Žižkov k utkání proti týmu Geosport. Dva nevyvedené přípravné zápasy před sezonou však nezanechaly naštěstí na sešívaných žádné následky a od úvodu zápasu svého soupeře zmáčkli do kleští. Domácí se však od začátku soustředili až příliš na obranu a brzy přišel trest. Největší zásluhu na tom měl zejména ze řetězu utržený kanonýr Petr Kučera, který již do poločasu vsítil hattrick a celkově potom 5 branek. Poločasové vedení v poměru 4:0 červenobílé zákonitě trochu ukolébalo a druhý poločas se hrál již bez velké motivace na obou stranách. Geosportu se tak dvakrát podařilo snížit stav utkání, ale jelikož přišlo vždy blesková reakce, zápas tak dospěl do svého konce a slávisté si tak odvezli vítězství v poměru 6:2.

Další zápas sehraje  OP Slavia ve čtvrtek 18.9.2017 od 18 hod ve Štěrboholech.