Razítko na podařenou sezonu týmu Odboru přátel

Geosport – OP Slavia 2:5

K poslednímu zápasu sezony Slavia zavítala na hřiště Unionu Žižkov k utkání proti místnímu týmu Geosport.

Po minulém kole, ve kterém sešívaní vyhráli kontumačně nad Radotínem a jistém celkovém prvenství šlo již jen o motivaci v podobě absolvování celé sezony bez porážky. Slavia se bez vyčkávání pustila do soupeře a po několika minutách vedla zásluhou kanonýra Petra Kučery 2:0. Domácí se soustředili pouze na obranu, přesto do konce poločasu inkasovali po brankách Michala Komana a znovu neudržitelného Petra Kučery další 2 góly. Poslední minuty prvního dějství se jim však nadmíru povedly.Slavia si opět vybrala svou již tradiční chvilku nepozornosti a domácí po dvou rychlých protiútocích snížili na 2:4.

Druhý poločas přinesl již vyrovnanější podívanou, hra se přelévala ze stany na stranu. Jelikož příležitosti ke snížení stavu domácí mužstvo nevyužilo, potrestal je v poslední minutě zápasu svým čtvrtým gólem v utkání sešívaný útočný mág Petr Kučera.

Tým OP Slavia tak zakončil nadmíru vydařenou sezonu výhrou v posledním zápase a celou sezonu skončil s bilancí 15 výher a 1 remíza.