ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN PRO 17 CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ

  • SKUPINA  A+B     hřiště č. 1   (hrací doba 1×14 minut)
    • A  –   Zahrádkáři Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Milevsko, Beta Fans Slavia, Žatecko „B“
    • B  –   Žilov, Žatecko „A“, Bělá pod Bezdězem, Tribuna Sever–Sešívaná Mládež „B“
      • Čas            Rozhodčí           Zápas
        • 09:15         Šindelář             A – Zahrádkáři – Žatecko B
        • 09:30         Žemlička           A – Milevsko – Beta Fans Slavia
        • 09:45         Šindelář            B – Žilov – TS Sešívaná Mládež B
        • 10:00         Petrželková      B – Žatecko A – Bělá pod Bezdězem
        • 10:15         Šindelář            A – Zahrádkáři – Beta Fans Slavia
        • 10:30         Petrželková      A – Milevsko – Žatecko B  
        • 10:45         Šindelář            B – Žilov – Bělá pod Bezdězem
        • 11:00         Žemlička           B – Žatecko A – TS Sešívaná Mládež B
        • 11:15         Šindelář            A – Zahrádkáři – Milevsko
        • 11:30         Žemlička           A – Beta Fans Slavia – Žatecko B    
        • 11:45         Šindelář            B – Žilov – Žatecko A  
        • 12:00         Žemlička           B – Bělá pod Bezdězem – TS Sešívaná Mládež B
  • SKUPINA  C+D    hřiště č. 2   (hrací doba 1×14 minut)
    • C  –   Strakonice, AREA 114 „A“, Tribuna Sever–Sešívaná Mládež „A“, Beroun Fans
    • D  –   FO-OP SK Slavia Praha, Sešívky Západ, Kardašova Řečice, AREA 114 „B“
      • Čas            Rozhodčí          Zápas
        • 09:15         Šedivý               C – Strakonice – Beroun Fans
        • 09:30         Hoch                 C – AREA 114 A – TS Sešívaná Mládež A
        • 09:45         Petrželková      D – FO-OP SK Slavia Praha – AREA 114 B
        • 10:00         Hoch                  D – Sešívky Západ – Kardašova Řečice  
        • 10:15         Šedivý               C – Strakonice – TS Sešívaná Mládež A  
        • 10:30         Hoch                  C – AREA 114 A – Beroun Fans
        • 10:45         Šedivý               D – FO-OP SK Slavia Praha – Kardašova Řečice 
        • 11:00         Petrželková      D – Sešívky Západ AREA 114 B
        • 11:15         Šedivý               C – Strakonice – AREA 114 A
        • 11:30         Hoch                  C – TS Sešívaná Mládež A – Beroun Fans
        • 11:45         Šedivý               D – FO-OP SK Slavia Praha – Sešívky Západ
        • 12:00         Hoch                  D – Kardašova Řečice – AREA 114 B
  • SKUPINA  E+F     hřiště č. 3   (hrací doba 1×14 minut)
    • E  –   Rožďalovice „A“, Vlajkonoši 1965, Božetice, Karlovarsko – Divoký Západ   
    • F  –   Příbram, K.H.B. – Kolín + Havlíčkův Brod, Nečín, Tribuna Sever – SlaviaFans
      • Čas            Rozhodčí                                 Zápas                                      
        • 09:15         Kaštánek           E – Rožďalovice A – Karlovarsko DZ
        • 09:30         Petrželková      E – Vlajkonoši 1965 – Božetice
        • 09:45         Šedivý               F – Příbram – TS SlaviaFans
        • 10:00         Kaštánek           F – K.H.B. – Nečín
        • 10:15         Kaštánek           E – Rožďalovice A – Božetice
        • 10:30         Žemlička           E – Vlajkonoši 1965 – Karlovarsko DZ  
        • 10:45         Kaštánek           F – Příbram – Nečín
        • 11:00         Hoch                           F – K.H.B. – TS SlaviaFans
        • 11:15         Petrželková      E – Rožďalovice A – Vlajkonoši 1965
        • 11:30         Šedivý               E – Božetice – Karlovarsko DZ   
        • 11:45         Kaštánek           F – Příbram – K.H.B.  
        • 12:00         Raba                   F – Nečín – TS SlaviaFans
  • SKUPINA  G+H    hřiště č. 4   (hrací doba 1×14 minut)
    • G  –   Klatovy, Tribuna Sever – A, SKS SEVER , MěÚ Strakonice
    • H  –   Hostinné, Fanshop proSlávisty.cz, Veleň, Rožďalovice „B“
      • Čas            Rozhodčí                              Zápas                                         
        • 09:15         Petrželková      G – Klatovy – MěÚ Strakonice
        • 09:30         Raba                   G – Tribuna Sever A – SKS SEVER
        • 09:45         Dunovský          H – Hostinné – Rožďalovice B
        • 10:00         Raba                  H – Fanshop proSlávisty.cz – Veleň
        • 10:15         Dunovský          G – Klatovy – SKS SEVER
        • 10:30         Raba                  G – Tribuna Sever A – MěÚ Strakonice
        • 10:45         Dunovský          H – Hostinné – Veleň
        • 11:00         Raba                  H – Fanshop proSlávisty.cz – Rožďalovice B
        • 11:15         Dunovský          G – Klatovy – Tribuna Sever A
        • 11:30         Raba                  G – SKS SEVER – MěÚ Strakonice                             
        • 11:45         Petrželková      H – Hostinné – Fanshop proSlávisty.cz
        • 12:00         Dunovský          H – Veleň – Rožďalovice B                           

 

  • 13.00         Osmifinále o 1.-16. místo  (hrací doba 1×15 minut)
  • 13.20         Osmifinále o 1.-16. místo  (hrací doba 1×15 minut)
  • 13.40         Osmifinále o 17.-32. místo (hrací doba 1×12 minut)
  • 13.55         Osmifinále o 17.-32. místo (hrací doba 1×12 minut)
  • 14.15         Čtvrtfinále o 1.-8. místo  (hrací doba 1×15 minut)
  • 14.35         Čtvrtfinále o 17.-24. místo  (hrací doba 1×12 minut)
  • 14.55         Semifinále o 1.-4. místo  (hrací doba 1×15 minut) – hřiště 1,2
  • Semifinále o 17.-20. místo  (hrací doba 1×12 minut) – hřiště 3,4
  • 15.20         finále o 1.-2. místo  (hrací doba 1×15 minut) – hřiště 1
  • o 3.-4. místo  (hrací doba 1×15 minut) – hřiště 2
  • finále o 17.-18. místo  (hrací doba 1×12 minut) – hřiště 3
  • o 19.-20. místo  (hrací doba 1×12 minut) – hřiště 4

16.00                    VYHLÁŠENÍ  VÝSLEDKŮ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *