SK ČSA – OP SLAVIA 1:4

Tři důležité body z Tuchoměřic.

K sehrání svého třetího zápasu jarní části sezóny cestoval tým OP Slavia do Tuchoměřic, aby zde poměřil síly s místním SK ČSA. A jelikož má forma červenobílých na jaře k ideálu ještě daleko, hrál se celý první poločas poměrně vyrovnaný zápas. Hosté se urputně snažili dobývat domácí obranu, avšak ta téměř celou první půli s přehledem odolávala. Až přišla poslední pětiminutovka, kdy domácí val prorazil razantní hlavičkou po rohovém kopu Vítek Lebeda a jen o tři minuty později si s obránci pohrál Petr Kučera a zvýšil na 2:0 pro sešívané. To však dodalo na kopačky hostů klid jen na chvíli – hned na začátku druhého poločasu snížili domácí po školácké hrubce Milana Arazima, který neprožil úplně nejšťastnější zápas. Těsný stav ale naštěstí netrval příliš dlouho, góly v rychlém sledu vsítili opět Petr Kučera a Tomáš Mika. Radost z příznivého výsledku pokazil brutální faul na Romana Brodeckého v závěru zápasu. Snad jeho zranění nebude mít žádné větší následky.

Další zápas sehraje OP Slavia ve čtvrtek 12. 5. 2016 od 20 hod v Edenu proti týmu Soudy.