SK ČSA – OP SLAVIA 3:10

Slavia nadělovala v Tuchoměřicích.

V tomto kole zavítal tým OP Slavie do Tuchoměřic k sehrání  dalšího zápasu jarní části sezony proti místnímu SK ČSA. Již od začátku se hrál velice otevřený fotbal, ve kterém však měli navrch sešívaní, a přestože se domácím dařilo v prvním poločase držet krok se Slavií, do šaten se šlo za stavu 3:2 pro červenobílé. Ve druhém poločase však již domácí nastolené tempo nevydrželi a branky v jejich síti začaly přibývat. Zejména se činil ostrostřelec Petr Kučera, který postupně zasadil soupeři 5 úderů. Svojí horší techniku vynahradil rychlostí a sebevědomím a OP Slavia si tak dokráčela pro výhru 10:3.

V dalším kole se OP Slavie utká o první místo v tabulce s týmem Soudy.

Další zápas sehraje  OP Slavia ve čtvrtek 20.4.2017 od 20 hod v Edenu proti týmu Soudy.