Tým OP Slavia se stále veze na vítězné vlně

OP Slavia – Soudy 3:1 a Intez – OP Slavia  1:3

OP Slavia – Soudy 3:1

První domácí zápas jarní části sezony sehráli slávisté na svém hřišti v Edenu proti týmu Soudy. A od začátku utkání bylo znát rozdílné postavení obou mužstev v tabulce. Slavia se s vervou zakousla do soupeře, územní tlak však vedl ke dvěma slepeným gólů Petra Kučery až po půl hodině hry. Hosté hrozili z nebezpečných brejků, a jeden se jim podařilo po zdařilé akci dotáhnout ke gólu a tím i snížení na 2:1.  Jenže těsně před odchodem do šaten úřadoval domácí záložník Filip Píšák a po bombě pod břevno vrátil Slavii dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí dobývali hostující obranu, avšak smůla a nepřesnost v zakončení již k navýšení skóre nevedly. Slavia tak stále se stoprocentním bodovým ziskem vévodí tabulce.

Intez – OP Slavia  1:3

Ve 3. jarním kole zavítala Slavia na hřiště TJ Břevnov k utkání proti neoblíbenému týmu Intez. Pro vysvětlení- rivalita je dána polohou soupeře na druhé straně řeky a s tím spojené antipatie. Letos se však břevnovským výsledkově tolik nedaří a na hřišti to bylo znát. Slavia se sice opět nevyvarovala počáteční nepozornosti a po kiksu obránce Lebedy už podruhé na jaře darovala soupeři hned v úvodu dárek v podobě náskoku 1:0. Tentokrát však sešívaní zareagovali bleskově. Kanonýr Luboš Morava dvěma góly otočil na 2:1 pro hosty. Ještě do poločasu udeřili slávisté ze vzduchu, svou mrštnost a skvělý výskok prokázal s přehledem Pepa Nohejl – 3:1. Druhý poločas s již pro diváka bohužel nepřinesl na hřišti nic zajímavého, Důležité body do tabulky si však zaslouženě Slavia odváží!