CO JE NOVÉHO?

Zahájilo fotbalové jaro – Úspěšné volejbalistky – Suverénní házenkářky – Stále úspěšné kuželkářky

Konec února byl ve znamení zahájení jarní části fotbalové ligy, kdy jsme odvházeli z promrzlého Edenu pořádně vymrzlí a zklamaní z pouhého bodu v důležitém utkání s Brnem.

Ještě že Standa Vlček vyrovnal! Ale dotaz míří na nesmyslné myšlení televize Nova Sport. Hrát v únoru ligu od 20:15? To lze vzhledem ke středoevropským únorovým podmínkám vymyslet jen asi v Česku!

Rozjelo se i osmifinále play-off v hokeji. Slavia jela do K.Varů s náskokem 2 výher a již v první odvetě byla blizoučko triumfu.Dvě minuty před koncem však domácí z trestného střílení srovnali a v prodloužení vsítili kýžený gól. O druhém zápase raději nemluvit. 7:0 pro domácí hovoří za vše a Vary si tak vynutily rozhodující 5.duel v Praze, zatímco v druhém semifinále potvrdil Litvínov svoji formu a ambiciözní Plzeň vyřadil.

K méně potěšitelným, zprávám patří i informace až o 3.místě pozemkářů v letošní halové lize, Snad na jaře vše napraví aspoň na venkovních hřištích.

A teď ty zprávy radostnější:

Házenkářky i nadále doslova kralují česko-slovenské Interlize a stále mají na svém kontě onu jedinou porážku doma s Michalovcemi, které jsou však se ztrátpu druhé. Špičcce vládnou opět i kuželkářky, svůj náskok zvýšily o víkendu na 3 body před Přerovem.

A radost nám opět dělají volejbalistky. Letošní sezönu rozehrály výtečně a po letech tápání v dolní části tabulky poskočily po výhře 3:0 v Liberci na třetí místo, dokonce před rivalský Olymp! Jen tak dále!