Fotbalový tým Odboru přátel sehrál své úvodní utkání nadmíru úspěšně.

OP Slavia – Soudy 6:2
Praha/ Eden UT – Tým rekreační kopané vstoupil vítězně do sezony 2013/14, když v prvním zápase porazil nováčka soutěže tým Soudy 6:2.

Od úvodního hvizdu měli slávisté převahu  i díky tomu, že soupeř nastoupil pouze v 9 lidech v poli. Svou převahu slávisté korunovali již v 5.minutě zápasu, kdy se trefil Michal Bíža. Od 20.minuty, když dorazil týmu Soudů desátý hráč do pole, se hra trochu vyrovnala a soupeř několikrát ohrozil branku Slavie. Ve skórování však zabránil buď zákrok slávistického brankáře nebo nepřesnost na kopačkách soupeře. Druhou branku přidala Slavia ještě do poločasu díky Petru Kučerovi, který se po rohu ocitl zcela sám před prázdnou brankou.
I po změně stran měla Slavia více ze hry a postupnými kombinacemi se dopracovala k dalším brankám, které vstřelili 2x Petr Kučera, Michal Voksa a Vítek Lebeda. Soupeř již jen stihl dvakrát snížit po dvou chybách ve slávistické defenzivě.

Příští zápas čeká Slavii loňský vítěz soutěže, tým Intezu. Utkání se hraje tuto středu od 17 hod. na hřišti v Košířích.