Intez Praha – OP Slavia 0:4

Praha/Košíře – Tým OP Slavia zvítězil v 2.kole sezony 2013/2014 na hřišti předchozího vítěze soutěže přesvědčivě 4:0.

Zápasy proti Intezu patří vždy k těm nejlepším v sezoně, ale také nejvíce vyhecovaným. Včerejší zápas v Košířích to jen potvrdil. Základem našeho vítězství bylo přežití úvodního tlaku, který byl zapříčiněn pozdním příjezdem našich klíčových hráčů. Jejich informace, že zápas se koná na Barandově se ukázala jako lichá…  Naše převaha se začala projevovat od 20. minuty, kdy si na kolmici naběhl Petr Kučera a s přehledem zavěsil. Šokem pro Intez potom bylo, když jen o 2 minuty později domácí obraně utekl v poslední době ve skvělé formě hrající Vítek Lebeda a zvýšil na 2:0 pro OP Slavia. Ve 2 .poločase psychicky nalomeného soupeře dorazila neproměněná penalta, kterou skvěle chytil Tomáš Karas (jinak naše brankářská dvojka) a nasměroval Slavii tímto k vítězství. Uklidňující góly pak přidal ještě jednou Petr Kučera a Michal Bíža.
Příští týden ve čtvrtek nás čeká domácí utkání s hvězdami napěchovaným týmem Micronixu, za které nastupují i bývalí hráči Slavie Tomáš Kuchař či Tomáš Hrdlička. Výkop zápasu je od 20 hod v Edenu.