JAK SI VEDOU DALŠÍ ODDÍLY?

Zatímco v Česku, stejně jako ve vetšině zemí Evropy, fotbalové soutěže skončily, většina sportů teprve finišuje.

Již jsme na našich stránkách poblahopřáli kuželkářkám a házenkářkám k mistrovskému titulu (házenkářky zvládly semifinále s Pískem finále s Veselím a vrátily tak titul zpět do Prahy a připojily tento triumf i k premiérovémeu vítězství v česko-slovenské Interlize, kuželkářky nakonec předstihly nepříjemné Blansko a s dvoubodovým náskokem ligu vyhrály a titul obhájily!), poděkovali i k překvapivému čtvrtému místu futsalistům a radovali se z ligového bronzu hokejistů i připomněli si ústup volejbalistek z někdejší slávy, další soutěže ještě poutají naši pozornost:

POZEMNÍ HOKEJ

Muži i ženy vyhráli základní soutěž a měli nejlepší podmínky pro vstup do play-off. Ženy měly v semifinále za soupeřky svoje jmenovkyně z Hradce Králové a vyhrály až na penalty, muži jistě potvrdí svoji suverenitu i v začínajícím play-off.

RAGBY

Ragbisté tak trochu ztratili svoji podzimní suverenitu, ale o všem se rozhodne v čistě pražském play-off, kde nastoupí spolu s Tatrou, Pragou a Spartou

HOKEJOVÍ MISTŘI SVĚTA A SLAVIA!

Asi dlouho potrvá obrovská radost z nečekaného, ale hlavně za  bojovnost zaslouženého titulu českých hokejistů, kteří triumfovali pod vedením slávistického trenéra Rúžičky, pro nějž to musela být před odchodem z funkce trenéra národního mužstva obrovská satisfakce! Kolik jen různých urážek musel vyslechnout, kolik často neodůvodněných omluv hvězd musel přijmout! Nakonec dali všichni dohromady především PARTU! A že do ní i patřil i sůávistický mistr ligy z let 2003 a 2008 Jakub Klepiš či nejužitečnější hráč letošní ligy a mistr ČR z roku 2008 Roman Červenka, jistě také není náhoda! Ale i od nás a všem: DĚKUJEME!