Naše fotbalistky přivezly z Litvy vysokou výhru 3:0!

V čtvrtek 13.září přibyl do náhrdelníku úspěchů našich fotbalistek další významný korálek. V I.kole hlavní soutěže Ligy mistryň, kam se naše děvčata probojovala díky vítězství ve skupině na kvalifikačním turnaji v Maďarsku, je los poslal do Litvy, do města Šilaulia, kde sídlí mistrovský klub Litvy Gintra Universitetas FC. Pro většinu z nás to byl cíl do té doby zcela neznámý. Naše děvčata se cesty do neznáma nezalekla a z Litvy přivezla více než nadějnou výhru 3:0. Všechny branky padly až ve druhé půli, zatímco v prvním poločase měly oba celky několik šancí, Litevky dokonce nastřelily břevno! Ale o výsledku rozhodly dvě branky Míši Dubcové (v 63. a v 88.minutě), autorkou třetí branky v síti domácí Gintry byla v 79.minutě Szewieczková! Výsledek do odvety je více než nadějný, ale držme se přísloví „Neříkej hop!, dokud jsi nepřeskočil!“

Odveta se hraje ve čtvrtek 27.září 2018 od 18:30 na stadióně Viktorie Žižkov.Přijďme v co největším počtu naše děvčata podpořit a poděkovat jim za dosavadní výborné výkony. A pozornosti by ani nemělo uniknout první  letošní derby s věčným rivalem.  Zápas Slavia – Sparta se hraje v úterý 18.září 2018 v Edenu, pravděpodobně na umělce č.1.  Půjde o měření sil mezi oběma českými reprezentanty v hlavní soutěži  LM, kde Sparta naopak venku prohrála (0:2 na Ajaxu), když neproměnila ani stoprocentní šance!