14. SETKÁNÍ SLÁVISTŮ KLEPE NA (FOTBALOVOU) BRÁNU! OSLAVME SPOLEČNĚ 50.VÝROČÍ ODBORU PŘÁTEL!

Již jen pohled do kalendáře napovídá, že se nezadržitelně blíží sobota 21.června 2014 a s ní i tradiční Setkání slávistů. V pořadí již čtrnácté! Poté, co s tímto vynikajícím nápadem přišli přátelé z Bělé pod Bezdězem a zorganizovali první ročník v roce 2001, stala se z původně nenápadné akce obrovská tradice, která si získala pozornost všech odboček OP, ale i spřátelených účastníků z řad Fanklubu i dalších organizovaných skupin slávistů.

Hlavním bodem Setkání je samozřejmě turnaj odboček v malé kopané. Ale na své si vždy přijdou i ti, kteří už kopačky neobouvají. Ať už jde jen o setkání se starými přáteli a nacházení nových, besedu se zástupci SK Slavia Praha – fotbal, a.s,. o poznávací program v rámci sídla odbočky a jejího okolí či o večerní posezení v kruhu přátel, kdy za dobré hudby a často i tance opadnou emoce a akce zdárně vyvrcholí.
Letošní ročník bude trochu specifický. Za jeho dějiště jsme zvolili sídlo našeho klubu, hlavní město Praha. Mimo jiné i proto, že i Setkání bude nedílnou součástí oslav 50. výročí a zdárné činnosti prvního organizovaného sdružení fanoušků na našem území – Odboru přátel Slavie Praha! Intenzivně pracujeme na konkrétních upřesněních důležitých bodů programu. Především se dolaďuje volba místa, kde bude akce uspořádána – komplex SK Slavia Praha na Xaverově nebo areál v Edenu. Zvažují se možnosti vhodného ubytování, občerstvení, zázemí pro večerní posezení i denního programu pro nehrající účastníky, jakož i forma besedy.
Je tudíž jasné, že budou postupně následovat upřesnění těchto úvodních informací. Zatím uveďme již jasné informace – datum: Sobota 21.června 2014 v Praze, startovné účastníků turnaje 800 Kč za družstvo a povinnost doložit členství hráčů v OP nebo v některém z dalších organizovaných slávistických uskupení. Ale jako diváci vítáni budou všichni, Protože:

SETKÁNÍ SLÁVISTŮ JE TRADIČNÍ, JEDINEČNÉ, VŽDY S NEOPAKOVATELNÝMI ZÁŽITKY!

Výbor OP SK Slavia Praha