2. Slávistický večer opět v Edenu!

Organizace příznivců fotbalové Slavie – Fanklub a Odbor přátel – pokračují v rozvíjení nové tradice a pod stejným heslem jako v loňském roce, tedy „Sešívaní drží spolu“, pořádají druhý ročník Slávistického večera. Po překonání obtíží spojených s hledáním místa konání je možné s radostnou úlevou konstatovat, že i tento rok se akce bude konat v moderních prostorách Iris Congress Hotelu v pražském Edenu, a to v pátek 10. února 2012 od 19 hodin.


Večerem bude znít hudba k tanci a poslechu v podání orchestru Dance Band Plzeň,  slávistické hymny několika generací a snad i moderátorské slovo herce Vladimíra Čecha a experimenty vokální skupiny Hlasoplet. Program počítá též s významnou informací o dalším postupu při budování síně slávy slávistické  kopané, připomene i přípravy oslav 100. výročí narození excelentního střelce Pepiho Bicana. Dojde také na půlnoční a řadu dalších překvapení!
Kdo přijede vozem, bude moci u hotelu zdarma parkovat, každý pak může využít hotelových speciálních cen za nocleh se snídaní a ze Slávistického večera si stvořit celý červenobílý víkend. Druhý den totiž lze uvítat na ruzyňském letišti opálený A-tým vracející se z ostrovního soustředění a víkend zakončit znovu v Edenu sledováním kvalit hráčského kádru Slavie při generální zkoušce před ligou v utkání s MFK Ružomberok.
Vstupenky na Slávistický večer se prodávají jak v sekretariátech Fanklubu a Odboru přátel na stadionu v Edenu, tak na internetových stránkách http://vstupenky.synottiparena.cz (plnocenná e-vstupenka). Cena běžné vstupenky činí 300,- Kč, člen Odboru přátel či Fanklubu si ale může zakoupit dvě vstupenky za cenu příznivější, která činí 200,- Kč za kus. Místa v sále nejsou číslována, ani se v něm nekouří.  Společenský oděv nanejvýš vhodný.
Fanklub a  Odbor přátel, jakožto organizátoři akce, srdečně zvou všechny příznivce červenobílých barev na druhý Slávistický večer a věří, že motto „Sešívaní drží spolu“ dojde zas svého naplnění.

Vlastimil Váňa