6. SLÁVISTICKÝ VEČER

Vážené slávistky, vážení slávisté,

pozvánka na web - 6. slávistický večer

dovolte, abychom Vás pozvali na v pořadí již šestý SLÁVISTICKÝ VEČER, který se po letech opět vrací do hudebně-taneční podoby. V sobotu 18. ledna 2020 od 19:00 hod. ožijí prostory Iris Hotelu Eden na Sinobo Stadium v Praze rejem takřka revuálním. Hudební průlet populární hudbou za 55 let existence Odboru přátel, cimbálová muzika z Moravy s citem i pro Metallicu, Univerzita Slavia, operní laskomina, překvapivé předtančení…

Ale hlavně: po osmi letech nelehkého putování za pořízením kopie Středoevropského poháru jsme ve finále. Připomínka největšího mezinárodního úspěchu sešívaných již zdobí slávistické muzeum, Odbor přátel má na tom nemalou zásluhu. Pojďme slavný pohár přivítat! Pojďme si kolem onoho fotbalového svatého grálu zatančit! Poupravme trošku název slavného hitu rokenrolového pionýra Billa Haleyho a rozpoutejme 18. ledna v Edenu pořádný ROCK AROUND THE CUP!

Vstupenky v ceně 250,- Kč k sezení, resp. 200,- Kč na stání (zahrnují i uvítací drink a prodávají se jak v sekretariátu Odboru přátel na stadionu v Edenu, tak formou e-vstupenky na Portálu přátel Slavie (začátek prodeje 22. 12. 2019 18:00). Místa v sále nejsou číslována. Iris Hotel Eden nabízí pro 18. ledna 2020 možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu 1200,- Kč pokoj/noc. Rezervace s uvedením hesla 1964 je možno zasílat na e-mail sales@irishoteleden.cz, a to nejpozději do 17:00 hod. dne 17. ledna 2020, nebo do vyčerpání přidělené kapacity.

Výbor FO-OP Slavia Praha 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..