Celtic Graves Society v Praze

Dnes ráno přijela hlavní část zástupců Celtic Graves Society, kteří se zúčastní zítřejšího slavností setkání u hrobu Johna Maddena.

Po desáté hodině ranní je na stadionu v Edenu přivítali zástupci klubu SK Slavia Praha, konkrétně Tomáš Syrovátka, člen představenstva klubu, Jiří Vrba, generální sekretář a Jana Kaufnerová z marketingového oddělení SKS, která zajistil i prohlídku stadionu. 

Současně s fanoušky Celticu se prohlídky zúčastnil i James Zhou s manželkou, známý čínský fanoušek Slavie, který ji navštívil i na soustředění na Hainanu a klub ho pozval na nedělní derby.

Na stadionu měli fanoušci Celticu možnost projít nejen stadion ale i část zázemí. Také jim bylo umožněno podívat se na historické artefakty související se Slavií zejména ty kde se objevuje jméno legendárního trenéra J. W. Maddena. Následně sledovali trénink A týmu SK Slavia Praha, který již piloval herní situace na nedělní derby.se Spartou.

Po společném obědě Celtic Graves Society a zástupců Odboru přátel se vydali na výstavu o Josefu Bicanovi, kde je provázel Petr Nosálek, novinář a publicista, bývalý pracovník BBC.

V 15:00 mají slavnostní přivítání na stadionu Dukly Praha panem Bohumilem Pauknerem, předsedou představenstva klubu a Ivan Novák, pamětník z roku 1967. V roce 1967 totiž Celtic přešel přes Duklu v rámci tehdejšího PMEZ až do finále kde trofej v zápase proti Interu Milán vyhrál.

O dalším Vás budeme informovat.

/článek nebyl redakčně upraven/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..