Červen s Odborem přátel Slavie: Výstup na Říp a Veleňská pentle!

Díky uvolňováním epidemiologických omezení v České republice se i slávisté mohou těšit na dvě akce. Jednu pořádá Odbore přátel Slavie a druhou aktivní veleňská odbočka.

S ohledem na termínovou kolizi výstupu na Říp s fotbalovým utkáním Slavie je tato akce přesunuta až po skončení fotbalové ligy.

První akcí je tradiční výstup na Říp. Letos ale s jednou velkou změnou, půjde o noční výstup, takže baterky s sebou! Výšlap se koná 20. června 2020 s programem pro účastníky mezi 22:00 a 23:00 hodinou. Bližší informace zveřejníme na našem webu a sociálních sítích v následujících dnech. Událost naleznete i na našem facebooku, můžete se k ní přidat a získat všechny informace ihned jak budou zveřejněny.

Původní termín Veleňské pentle byl v souvislosti s COVID-19 zrušen ale ihned jak se začala omezení uvolňovat, organizátoři začali spřádat uspořádání na jiný termín, který byl zvolen na 27. června 2020. Proto se již nyní , mohou všichni účastníci hlásit na soutěž v kopání penalt.

Dětská pentlička proběhne od 10:30 a ve 13:00 bude hlavní soutěž. Večerním programem je vystoupení místní kapely Havran.

Přihlášky zasílejte pomocí SMS na tel. 774 994 275, nebo na email sksvelen@seznam.cz. Událost má také svou stránku na facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..