Červen s Odborem přátel

Pro pražskou Slavii skončila úspěšná fotbalová sezóna 2018/2019, která byla zakončena ziskem poháru pro mistra ligy i ziskem MOL Cupu. Liga nám začne až v polovině července a bude jí předcházet několik přípravných zápasů. Ale my slávisté nezahálíme, v mezi období se toho udá ještě dost!

1. 6. výstup na Říp

Výstup na Říp

První červovou sobotu, která je také první červnovým dnem, se koná další z mnoha, dnes již tradičních akcí. Výšlap na Říp, již 4. ročník!

Tradiční slávistický výstup na Říp bude letos ve stylu DOUBLE! Na vrcholku nás čekají dva poháry. Pod Řípem pak řízek. Děti a psi vítáni!

Harmonogram
08:40 Sraz, vlakové nádraží Praha Holešovice
09:00 Odjezd z Praha Holešovice (vlak jede z Praha hl. nádraží)
09:45 Příjezd do Roudnice nad Labem
10:15 Odchod z Roudnice (náměstí) do Rovného, 3,8 km – lehké stoupání
11:30 Rovné, hostinec pod Řípem, pauza na řízek
12:30 Odchod na Říp, 2km – stoupání
13:15 Příchod na Říp
14:00 Odchod do Vražkova – 3,4 km, prudké klesání
15:20 Odjezd vlaku z Vražkova
16:12 Odjezd vlaku z Roudnice
17:00 Příjezd do Prahy

8. 6. Memoriál Jana Maika

Memoriál Jana Maika

Odbor přátel Slavie MAIKOLAND pořádá 3. ročník memoriálu Jana Maika, který se uskuteční poprvé na domovské půdě. Patriota Libiše a klubu Slavie uctí fotbalové týmy z Čech i ze Slovenska fotbalovými turnaji. V průběhu turnajů budou položeny květiny na hrob Jana Maika a Josefa Verbíře.
Čeká Vás sportovní akce spojená se soutěžemi o zajímavé ceny. Tombola s hodnotnými cenami. Stánek Fanshop Slavie spousta zábavy, dobrého jídla, muziky, her a laskomin pro děti i dospělé.

15. 6. Veleňská pentle

Veleňská pentle

Odbočka Odboru přátel ve Veleni, pořádá již desátý ročník netradiční soutěže v kopání penalt. Celá akce se koná na fotbalovém hřišti TJ Slavoj Veleň a předchází jí „Dětská pentlička“. Mnoho cen pro soutěžící a zábavy pro všechny je již tradicí. Blízkost Prahy je také výhodou a proto každý rok se na místě účastní čím dál více slávistů. Předloni měli vystavený pohár mistra ligy, loni pohár pro vítěze MOL Cupu a letos, kdo ví? Každý soutěžící je vítán a startovné je pouhých 100,- Kč

22. 6. Celostátní setkání slávistů

Již devatenácté setkání slávistů se koná v Bělé pod Bezdězem, právem můžeme napsat na domovskou půdu. Program začíná již v pátek 21. 6. Univerzitou Slavia a společným posezením. Sobota bude vyplněna turnajem v malé kopané s doprovodným programem a večer budeme vše hodnotit u sklenky piva či vína.

Celostátní setkání slávistů, letos po devatenácté

Doufám, že se potkáme na každé z těchto akcí, přátelé Slavie jsou totiž přátelé mezi sebou.

Sepsal David Ocetník (redakčně nekorigováno)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..