CHOMUTOVŠTÍ SLÁVISTÉ OPĚT VÝRAZNĚ ZABODOVALI

chomutovJiž v minulých letech vešla do povědomí nejen podkrušnohorské veřejnosti odbočka OP SK Slavia v Chomutově jako spoluorganizátor halového turnaje žáků. A ve spolupráci s místním FC Chomutov byli letos hlavní hybnou silou při letošním předjarním turnaji.

 

Krásné počasí jen dokreslilo rámec této záslužné akce, která jistě přispěje k dalšímu vzestupu chomutovské kopané – možná, že si ještě vzpomenete na účast někdejšího VTŽ Chomutov ve druhé lize, kdy v roce 1985 bojoval o postup do první ligy a až ve finiši podlehl šťastnější Plzni.

Dejme proto slovo jednomu z hlavních organizátorů turnaje a představitele chomutovské odbočky MUDr. Šofrovi, kdy promptně informoval veřejnost i na vlastním webu chomutovské odbočky:

17.3.2012 naše chomutovská odbočka spolupořádala turnaj st. žáků v kopané. Akce se konala na umělé trávě sportovního areálu 4. ZŠ v Jirkově.
Organizačně byl turnaj zdařilý. Zdárnému průběhu pomohlo i krásné – téměř letní – počasí. Za ceny a finanční podporu musíme poděkovat mj. p. Rendovi, p. Hauerové, p. senátorovi Homolkovi. Organizačně velmi pomohli otec a syn Znamenáčkovi a Milan Odrobina, samotný turnaj pak řídili a organizovali M.Šofr, E. Cibulka a Z. Vait. Další dík patří M. Dobiášovi – členovi vedení FO-OP Slavie, který se za námi vydal z Prahy. A jak dopadl samotný turnaj ? Na prvním místě skončilo mužstvo FC Chomutov A s 12 body a skóre 8:0. Na druhém místě bylo mužstvo VČSA Ervěnice (6 b, skóre 6:3), třetí FK OSTROV (6 b, sk. 4:4), čtvrté skončilo mužstvo AFK LOKO Chomutov (6 bodů, skóre 5:6) a na posledním místě FC Chomutov B (0 b, 0:10).

[nggallery id=142]