ČINNOST ODBOČKY OPS REBELOVÉ HAVLÍČKŮV BROD 1. POLOLETÍ 2016

16.4.2016 - SLÁVISTICKÉ BOWLENÍOdbočka OPS Rebelové Havlíčkův Brod se počtem svých členů řadí mezi odbočky nejmenší, přesto se již takřka dva roky snažíme o aktivnější přístup, než tomu bylo v dobách dřívějších. Při pravidelných členských schůzkách, svolávaných ve čtyřtýdenních cyklech, debatujeme a rozebíráme nedávno proběhlé události kolem milované Slavie, domlouváme výjezdy na převážně domácí utkání našich fotbalistů, účast na akcích jiných odboček nebo přemítáme nad otázkami ku zviditelnění naší odbočky. To vše v kruhu takřka rodinném, nad sklenkou kávy, čaje, piva atp. Nejen tím vším též připíjíme i nepřítomným členům k narozeninám a svátkům v příslušném období.

23.4.2016 - SLAVIA x TepliceNyní trochu konkrétněji. V jarní části ligy jsme s odbočkovou vlajkou Eden navštívili a tím naše kluky sešívaný podpořili v nelítostných bojích proti Brnu, Jablonci, Teplicím a Plzni, na venkovních pažitech pak ještě v nedaleké Jihlavě a v derby na Spartě a Dukle. Z rozsáhlé škály akcí ostatních odboček jsme nemohli vynechat bowlingové turnaje pořádané okolními odbočkami, jako například v únoru O PERNÍKOVÝ EDEN Jardy Dostála v Pardubicích nebo dubnové SLÁVISTICKÉ BOWLENÍ v Kutné Hoře, pořádané Michaelem Janáčkem z Kolína. Dále jsme do našich řad přivítali nového člena, nechali vyrobit vlaječky a druhou sadu triček s odbočkovým logem, tentokráte v barvě černé. Při této příležitosti vznikly i vlaječky pro spojený tým kolínských a havlíčkobrodských, čistě amatérských, fotbalistů k červencovému Setkání všech slávistů v Klatovech (Team K.H.B.), což zároveň považujeme za další prohlubování našich vzájemných vztahů.

No a jak to tak bývá, ne vždy se všechno povede… Pořádání jarního turnaje ve stolním tenise jednotlivců muselo být, pro přestavbu původní a výstavbu nové ping-pongové herny, zrušeno. Hlavně mojí zásluhou vázne aktualizace našich odbočkových webových stránek, naštěstí občas přispěl reportem či fotkou někdo z členů. Nejvíce však mrzí, oproti loňsku, mizivá účast na ODBOČKOVÉM SPORTOVÁNÍ, které probíhalo od dubna každé nedělní dopoledne. Během tří měsíců jsme se sešli asi jen třikrát!

Abych nekončil až tak moc pesimisticky, rád bych ještě nastínil plány odbočky do druhého pololetí roku 2016. Kromě účasti na již výše zmíněném 16. Setkání slávistů začátkem července, máme v úmyslu nadále navštěvovat akce sousedících odboček, při kterých můžeme rozhýbat svá vlastní těla na kole, tenisových dvorcích a bowlingových drahách. Mimo to je zde možnost milého popovídání a navázání nových přátelství, neb se tu schází pouze příjemná společnost. Samozřejmostí bude nadále jezdit fandit červenobílým borcům nejen v prvoligových zápoleních, nýbrž i po několika letech na utkání Evropské ligy, na což se vskutku těšíme. Od prázdnin začínáme pomalu chystat podzimní SLÁVISTICKÉ PRASÁTKO, tedy 2. ročník turnaje ve stolním tenise družstev, který organizuje naše odbočka. Čeká nás toho zkrátka dost!

V hlavě sesumíroval a vše do jedné hromady sepsal

Danek Hermann, předseda OPS Rebelové HB

— ČLÁNEK NEBYL REDAKČNĚ UPRAVEN —

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..