Co je nového?

Jistě jste postřehli určité změny v designu našeho webu, věříme, že se Vám budou líbit! Pro většinu čtenářů je však důležitý hlavně obsah.

V rubrice SK SLAVIA PRAHA najdete některé průběžné podzimní výsledky našich dalších oddílů – zejména nás těší házenkářky a ragbisté! (odkaz na jejich web www.slavia.ragby.cz obohatil i seznam odkazů.)
Nepominutelnou informací je i zpráva o přestěhování sekretariátu – viz níže!
Jak jsme slibovali, v případě státního vyznamenání a nadcházejícího životního jubilea doc. Smetany i vzpomínek na Františka Veselého jsme se neomezili jen na kratičké zprávy, ale do rubriky HISTORIE přibyly jejich medailónky, věřme, že s řadou zajímavých a originálních informací.
Jednou z priorit naší činnosti jsou i zájezdy do Lille, tam upoutávka třeba není, informace najdete hned na vedlejší stránce.
A konečně – do Fotogalerie přibyly snímečky z návštěvy slávistického potěru v Maikolandu v sobotu 31.října, kde byla určitě lepší nálada než na stadióně v Příbrami…. Žáčci ročníku 2003 tak v krásném prostředí oslavili svůj titul a odvezli si nezapomenutelní zážitky!

Dobi.