Distribuce lístku na domácí zápas s Chelsea FC

S ohledem na vysoký zájem o vstupenky na domácí utkání SK Slavia Praha s londýnskou Chelsea FC si Vás dovolujeme informovat o distribuci vstupenek pro členy Odboru přátel.

Jak z informací od SK Slavia Praha vychází, nejprve bude předprodej pro držitele permanentních vstupenek a až následně bude předprodej pro členy Odboru přátel. Veškeré detaily budou známé v následujících dnech.

Předpokládáme, že sekretariát neobdrží žádné další vstupenky. Pokud by se na tom cokoli změnilo, dozvíte se to zde na webových stránkách Odboru přátel.

Na Vaše zprávy přes sociální sítě, emaily a ani přes telefony nejsme schopni odpovědět, protože informace zde uvedené jsou jediné které máme. Doporučujeme vydržet a sledovat naše stránky a sociální sítě.

2 thoughts on “Distribuce lístku na domácí zápas s Chelsea FC

  1. Vít Hanuš

    Dobrý den. Jsem student a chtěl bych se stát členem odboru kvůli lístkům na Chelsea. Kde se můžu jako student zaregistrovat a poté kde a jak budu moct koupit lístky? Půjde to online nebo se budu muset dostavit k vám do Prahy? Jsem od Hradce Králové. Děkuji za odpověď Vít Hanuš

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..