Dětský den – 6.6.2009 Odbočka Veleň

Pomalu se blíží Dětský den. Jak jsme si odsouhlasili na schůzi odbočky, zakoupili jsme z vybraných prostředků slavistické suvenýry do dětského krámečku. Část z nich také věnoval OP SK SLAVIA PRAHA, za což patří panu Čapkovi velikánský dík.

Hlavní událostí z pohledu naší OP pak bude losování o červenobílý dres s podpisy fotbalistů mistrovského  týmu – SK SLAVIA PRAHA. Losování provede v průběhu odpoledne vzácný host. Účast přislíbil vicemistr Evropy a mistr ligy v červenobílých barvách z roku 1996 – Pavel Novotný.

Tato soutěž je otevřena pro všechny veleňské děti do 18ti let, které mají zájem se zúčastnit a stejně tak i pro všechny děti členů a přátel OP SLAVIA VELEŃ. Základní nominační kolo proběhne po dohodě s ředitelkou veleňské školy paní Mgr. Strašákovou přímo ve škole a školce. Podmínkou pro zařazení je namalovat výkres se sportovní tematikou, nejlépe pak obsahující některý ze symbolů našeho klubu. Děti, které nechodí ve Veleni do školy a školky, namalují svůj obrázek doma. Čitelně se podepíší na zadní straně a vhodí jej do poštovní schránky ve škole, případně jej předají některému ze zástupců SKS Veleň.

ORIENTAČNÍ PROGRAM:

14,00 zahájení, prezentace malých hasičů

14,30 sokolníci

15,00 – 17,00 dětské soutěže v jejichž průběhu dojde k losování

17,00 divadlo

večer – koncert kapel To víš a Joudův Píst

Přejme si, ať se počasí vydaří a prožijeme nádherný den zakončený koncertem spřízněné kapely Joudův Píst.

PavelD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..