Do Liberce na Slavii za 0,- Kč

V sobotu začíná první kolo nadstavbové části ligy, Slavia hraje v Liberci a chystá se tam velká slávistická invaze!

Již tuto sobotu, 4. května, začíná velké ligové finále, Slavia začíná na severu v Liberci. K jistotě mistrovského titulu ji chybí 4 výhry, tu první proto nutně musí přidat již U Nisy. Důležitost zápasu si velmi dobře uvědomují nejen všichni fanoušci, ale i hráči a trenéři, kteří nás velmi potřebují a výzývají k účasti na výjezdu každého slávistu. Sami se tak rozhodli podpořit invazi do Liberce a přispět všem výjezďákům do Liberce – autobusy vypravené Tribunou Sever ve spolupráci s Odborem přátel hradí kabina, do Liberce musíte vyrazit úplně všichni!

Přihlašovat se nadále můžete v TS Store, a na e-mailu tribunasever@tribunasever.cz -> přihlášen je ten, komu je přihlášení osobně potvrzeno v TS Store, případně zasláno potvrzení e-mailem. Míst v autobusech je zatím dostatek. V TS Store jsou také k dispozici vstupenky do sektoru hostů v Liberci, kus 300 Kč.

Osobní přihlášení je možné dnes do 11:00 v sekretariátu Odboru přátel a následně až do 18:00 v TS Store. Informace o zaplnění autobusů budou zveřejněny na soc. sítích TS a Odboru přátel. Po vyprodání západní tribuny doporučujeme koupi balíčku vstupenek na ostatní tribuny, který je pouze o 100 Kč dražší.

Sraz na autobusový výjezd je v sobotu v Edenu v 15:00, odjezd nejpozději v 15:30.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..