DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Někteří z Vás jistě zaregistrovali rozmary počasí, které provázely poslední dny snad celou republiku. I nás a naše místo konání v Zákupech a především naše přirpavené hřiště potkalo nemilé překvapení.

Perfektně připravené hřiště bylo totiž při včerejší návštěvě ze DVOU TŘETIN POD VODOU. Silně podmáčený terén je jistě neregulérní pro hraní. Počasí však nikdo z nás neovlivní. Aktuálně je opět po dešti a neustále zataženo s poryvy větru, počasí se má na víkend dle předpovědi vylepšit, ale znáte to všichni.

Proto jsme učinili určitá opatření:

a) modlíme se k počasí, ať už neprší a raději, aby vysvitlo slunce, což by nám všem velice pomohlo
b) jelikož víra je silná, ale leckdy nic neznamená, jsme museli zajistit náhradní prostory – k dispozici máme zbylou jednu třetinu hřiště, která nebyla podmáčená, dále máme k dispozici hřiště s umělou trávou a zajistili jsme i místní školní tělocvičnu, která je hnedka vedle hřiště, což je velká výhoda, je to tak trochu improvizace, ale díky počasí se zkrátka nedá nic dělat, doufejme, že alespoň v den konání nebude pršet, což by asi nebylo žádoucí a že do soboty stačí hřiště vyschnout do hratelné podoby

PRO VŠECHNY HRÁČE TAK PLATÍ: JELIKOŽ SE ZŘEJMĚ BUDE NEBO MŮŽE SE STÁT, ŽE SE BUDE HRÁT I V TĚLOCVIČNĚ, VEMTE SI K TOMU PATŘIČNOU OBUV!!!

PRO VŠECHNY UBYTOVANÉ: VEMTE SI PRO JISTOTU NĚJAKÝ SPACÁK ČI NĚCO PODOBNÉHO, SICE BY POVLEČENÍ A TYHLE VĚCI MĚLY BÝT NA MÍSTĚ, ALE TĚCH PÁR VĚCÍ NIKOHO NEZABIJE, KDYŽ SI JE PŘIBALÍ DO AUTA.

Díky Vikingové z Lípy