Fanklub v Zákupech

V dnešním zápase se schylovalo dosud k nejlepšímu umístění Fanklubu a tím byla možnost  se zařadit mezi nejlepší týmy Odboru přátel.


Jelikož z hráčů se k rozhovoru nikdo neměl, požádal jsem trenéra FK  pana Josefa Dvorského o pár slov k zápasu.

JČ: Vedli jste tři jedna a nakonec jste prohráli šest tři – můžete mi k tomu něco říct? Mohlo to být vaše nejlepší umístění v dosavadní historii Fanklubu.

JD: Začátek se vyvíjel v náš prospěch, hráči plnili taktické pokyny až do stavu dva tři. Potom jakoby přenechali iniciativu protihráčům, nechali si vyrovnat a  jakoby ztratili zájem o hru, což se projevilo chaotickou, špatně organizovanou obranou, z níž se rekrutovaly dvě branky z penalt (za tři rohy jedna – pozn.red.) Potom už nebyla naděje na vyrovnání a dostali jsme poslední branku na šest tři. Mrzí mě, že jsme byli trochu znevýhodněni tím, že jsme stále hráli na tzv. velké branky a taky zdejším losovacím systémem, jelikož jsme hráli dvakrát se stejným soupeřem. Doufám, že ještě v posledním zápase se budeme alespoň moci předvést v příznivém světle.

JČ: Jak vidíte výsledné umístění svého týmu?

JD: Myslím, že by bylo dobré umístění do patnáctého místa. Tým Žilova 2, se kterým jsme hráli dvě utkání, má pravděpodobně některé profesionální nebo poloprofesionální hráče z nižších soutěží a směřuje zde k vítězství v tomto turnaji. My se budeme snažit i v posledním zápase předvést pěknou hru.

Radmila Štěpánková a Jan Čapek děkují za rozhovor.