HOKEJISTŮM BRONZ, HOKEJISTKY DRUHÉ, KUŽELKÁŘKY MISTRYNĚMI

Pohled na soutěže našich dalších oddílů přináší smíšené pocity. Určitým překvapením je „až“ druhé místo našich hokejistek, které po šňůře titulů skončily letos až druhé, když ve finále podlehly mistrovské Karviné.

Dobrý finiš měli naši hokejisté, zvláště poté, kdy byli po prvních třech kolech bez bodu a ode dna se odrazili až v následujícím zápase, kdy porazili v O2-aréně „domácí“ Kladno i s Jágrem, aby pak stoupali tabulkou vzhůru a dokonce sahali po Prezidentském poháru za vítězství v dlouhodobé soutěži, které jim uniklo jen o skóre ze vzájemných zápasů se Zlínem. Ve čtvrtfinále suverénně vyřadili Kladno, aby narazili na později mistrovskou Plzeň. Ta se trápila ve čtvrtfinále s Litvínovem, proti kterému se snad spikli všichni čerti a prý nejen oni… Slavii pak vyřadili Západočeši zaslouženě a o jejich premiérovém titulu rozhodla až 98.(!) minuta sedmého finále se Zlínek.

Díky druhému místu v dlouhodobé soutěži pak jako vyřazení semifinalisté skončili naši hokejisté zaslouženě třetí!

Kuželkářky dlouho sledovaly absolutní špičku z povzdálí, ale vedoucí Blansko zaváhalo dvě kola před koncem a v předposledním kole pak rozhodly o opakované obhajobě titulu. Blahopřejeme!

Volejbalistky skončily v dlouhodobé soutěži šesté, probojovaly se tak do play-off, kde statečně, ale marně vzdorovaly Olympu Praha.

Soutěž házenkářek ještě neskončila, naše byly v Intervize čtvrté, ale jejich výhru Českého poháru (o které jsme již psali) jim již nikdo nevezme, stejně jako postup do Evropy!

Dobi