JAK JSEM DOSTAL NESKUTEČNÝ DÁREK K 72. NAROZENINÁM

V sobotu 26. října 2016 byla valná hromada odboru přátel Slavia Praha. Bylo to věcné a velmi příjemné setkání různých odboček. Já zastupoval spolu s panem Bursíkem Kardašovu Řečici.

Odpoledne od 15.00 hod (a ne ve 20.00 hod !!!) hrála Slavia s Boleslaví 2:1. Bylo to velmi pěkné utkání, kde mohla Slavia vyhrát větším rozdílem. Další úžasný výsledek uhrála Slavia v pátek 2.12. ve Zlíně 4:0. To byla jízda. Škody lob přes brankáře gól, no prostě paráda.

To, co mě čekalo ale v sobotu 3.12. odpoledne na prohlídce stadionu Slavia předčilo veškeré mé očekávání. Mohl jsem si podat ruce s každým s hráčů, s trenérem Šilhavým prohodit pár slov, prostě něco neskutečného. Mladí fandové se s hráči fotografovali, nechávali podepsat kartičky apod.

Karadsova ReciceV dalším patře byli dříve narození opory Slavia, jako Kuka, Řehák, Knoflíček, bratří Herdové, pak ti nejstarší v čele s panem Lálou. Dále slávistické fotbalistky, prostě paráda. Všechny jsem pozdravil podáním ruky, popřál pevné zdraví, hodně sportovních úspěchů s přáním příjemných vánoc. Také mě čekala kamerová lávka, tiskové středisko a hlavně úžasné slavistické muzeum. Střídačky, šatny, mix zona atd. Nakonec Fanshop, kde jsem si zakoupil mikinu.

Děkuji i všem, kteří tuto akci vymysleli a perfektně zorganizovali.

P.S. Slávisti, nenechme se vyprokovat různými závistivci v novinách. Tady na stadionu ze všech vyzařovala velká radost a pozitivní nálada. Držme spolu, hlupáky nechme bez povšimnutí (nestojí nám za rozčilování) a těšmě se na jaro 2017.

Hezké vánoce a šťastný nový rok předseda odbočky Kardašova Řečice Jaroslav Tomša

/článek nebyl redakčně upraven/

5 thoughts on “JAK JSEM DOSTAL NESKUTEČNÝ DÁREK K 72. NAROZENINÁM

 1. Michal Dobiáš

  Tak to je super! Vidím a těší mě, že Kardašova Řečice „jede“. A ten článek? Snad až slzy do očí, jak si slávisté zˇcelých Čech, Moravy a snad i Slezska tu naši Slávinku váží a někdy se zamýšlím nad tím, zda i my si vždy dokážeme šech těch lidiček dostatečně vážit. Ale ta sobota ukázala, že i toto se daří! Díky moc za krásné vyznání. Dobi

  Reply
 2. Jiří Kraft

  Ahoj všichni. My tam byli s Tuchlovickými v pondělí. Jedním slovem náááádhera! Díky moc všem za takovou akci. Když jsme se fotili se Standou Vlčkem a podpisoval mi vlajku tak zrovna běžel na zdi na televizi záznam jeho postupovýho gólu ze Strahova proti Ajaxu Amsterodam. Tenkrát jsme postoupili do základní skupiny Ligy Mistrů. Ten gól mám v paměti a budu mít do smrti. Stál jsem zrovna za brankou a bulel jak malej kluk když to tam padlo my věděli že jsme TAM! Ale to asi všichni co kolem mě stáli a fandili. Říkal jsem to Standovi a myslím že jsme měli mokrý oči oba i v pondělí.
  Jirka Kraft

  Reply
 3. Jaroslav Horký

  Pocházím z jihu Moravy.Slavistou jsem od patnácti let.Vlastním spoustu suvenýrů a také průkazku Odbor přátel Slavia vydaný 25.1.1985.V teto době jsem odebíral Slavistický zpravodaj,který putoval po přečtení po desítkách slávistických fanoušků.velice mne mrzí,že se nemohu zůčastnit Vašich akcí protože jsem upoutaný na invalidní vozík.Dnes jsem se zaregistroval k odběru Vašich novin a jsem velice rád,že budu informován o dění v naší Slavii.Chtěl bych také pogratulovat klukům k druhému místu v poločase a doufám že na konci bude naše Slavia první. Díky!

  Reply
  1. Michal Dobiáš

   Jirkovi Kraftovi za nádherné vyznání jménem všech jistě můžeme poděkovat, stejně jako př. Jaroslavu Horkému z jižní Moravy. Já, ač bytem Pražák, pocházím z Čech severních, ale to mi nebrání, abych neuctíval všechny upřímně fandy od Šumavy po Jablunkov a od Krušných hor po Hodonín! To jsou krásná vyznání Chlapi, držte se, už je zase době, ale musí být ještě lépe! S pomocí každého, každičkého človíčka – slávisty!!!

   Reply
 4. Michal Dobiáš

  Příteli Horký, ozvěte se, prosím třeba tady nebo na sekr! Ten časopis i webové stránky PÍŠEME PRO VÁS§ Držte se a držte nám palce!!!

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..