Jak se na odbočkách slavil titul?

I letošní oslavy titulu rozhýbaly činnost na našich odbočkách. Vše zahájili Příbramští opékáním selátka ihned po předání poháru, tradičně na Marii na Březových Horách.

Hlavním dnem oslav byla sobota 6.6. Šternberští se opět sešli Na Lhotce u tradičního gulášku, tentokrát u tepla kamínek (podobně jako v Příbrami lilo jako z konve). Ve Veleni spojili oslavy s Dětským dnem, Brandejšťáci (od Orlice) se vydali na tajný výlet do Orlických hor, Rožďalovičtí opět zabydleli svoji útulnou klubovničku v centru města. Týden nato připravili Nečínští červnové Vánoce (kdy jindy je čas pro předávání dárků? A pro každého slávistu je největším dárkem titul milovaného mužstva!)
Další víkend jsme zaznamenali Setkání v Maikolandu, kam už tradičně zamířili Lounští; 11.července se do stejné destinace hlásí přátelé z Hradištka), den nato se konala Mistrovské plavba po Labi lodí Kolinea, kterou pro své členy, rodinné příslušníky a další hosty uspořádali Kolínští. 27.června tady bylo tradiční Setkání odboček v Zákupech a zatím poslední akcí je akce v Žilově na Plzeňsku, připravená na 9.července!