KUŽELKÁŘKY SLAVIE OBHÁJILY MISTROVSKÝ TITUL!

MISTRYNĚMI SE STALY JIŽ POOSMNÁCTÉ!! BLAHOPŘEJEME! Aspoň malou náplastí na trpící dušičku věrného slávisty je každičká zprávička o úspěchu slávistických sportovců.

A k těm, které můžeme považovat za pravý balzám, jsou jistě naše kuželkářky! Ocitujme oficiální web kuželkářské asociace:

Je dobojováno. Osmnáctý mistrovský titul získaly hráčky Slavie Praha, od roku 2007 nepřetržitě. Soutěž opouští Sokol Spořice. Druhým sestupujícím jsou hráčky SKK Jičín. V Jičíně o ligovou příslušnost nepřijdou. Jičínské béčko vyhrálo 2. KLZ A.
Poslední kolo rozhodlo o zisku mistrovského titulu. Po výhře nad KK Zábřehem 5:3 vybojovaly mistrovský titul hráčky Slavie Praha. Úvod utkání v Praze vyzněl jasně ve prospěch domácího celku. Výborně zahrála Jana Račková. Pokořila šestistovku výkonem 601. Skvěle ji sekundovala Jana Kohoutová. Domácí hráčky získaly oba body a náskok 136 kuželek. V dalším průběhu sice hostující hráčky stav utkání na body srovnaly, ale ztráta poražených kuželek byla stále velká. V závěru uhrála bod Vladimíra Šťastná a bylo rozhodnuto. Domácí hráčky mohly slavit zisk osmnáctého titulu. Hráčky TJ Vlašského Meziříčí nestačily doma na Spartak Přerov a skončily v tabulce na druhém místě. Bronzové medaile získaly hráčky Spartaku Přerov.
Dobi