LOSC Lille Metropole (Francie) – SK Slavia Praha

lile.pngFO-SK-Slavia Praha-odbor přátel pořádá tradiční atraktivní autobusový zájezd s turistickým programem na šesté utkání základní skupiny  Evropské ligy UEFA 2009/2010.
LOSC Lille Metropole (Francie)  – SK Slavia Praha
konané dne 17.12.2009  v Lille.

Pětidenní zájezd s ubytováním se snídaní na 2 noci v 3*hotelu v Lille a v Paříži s turistickým programem  v atmosféře překrásně vyzdobené předvánoční Paříže, Lille, Versailles a dalších míst ve Francii s kvalifikovaným průvodcem.

Odjezd: 16.12.2009 v 19,00 hod.od SYNOT-TIP-arény=fotbalového stadionu Slavie v Edenu Praha10 (z parkoviště před Mc Donaldem)
Příjezd: 20.12.2009 do Prahy v dopoledních hodinách.

Program:
16.12.- Přejezd autobusem po trase Praha-Plzeň-Rozvadov-Norimberk-Lille.
17.12. – v dopoledních hodinách příjezd do Lille – prohlídka největšího města severní části Francie – hlavní náměstí Grand Place, Ancienne Bourse- velkolepá budova staré burzy, Place du
Theatre s budovou Opery, Cathédrále Notre Dame de la Treille, muzeum Charlese de Gaulla, Citadela ze 17.století; ubytování v hotelu, odpoledne osobní volno a večer samozřejmě návštěva fotbalového utkání LOSC Lille Metropole – SK Slavia Praha.
18.12. – Po snídani v hotelu  odjezd do Versailles – návštěva slavného zámku a zahrad, odpoledne přejezd do Paříže – ubytování v hotelu a 1.část prohlídky: návštěva supermoderní čtvrti La Défense, možnost nákupů v moderním nákupním centru Les Quatres Temps, výjezd na Montmartre: bazilika Sacré Coeur, Place du  Theatre okružní jízda: Madeleine, Opera, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelova věž.
19.12. – Po snídani v hotelu 2.část prohlídky Paříže: návštěva Eiffelovy věže, procházka kolem Vojenské školy, Invalidovny na Concorde – nám. Svornosti, Latinská čtvrť – Sorbonna, bulvár Saint –Michel, Lucemburské zahrady a palác, Pantheon,  katedrála Notre Dame, Hotel de Ville-radnice,centrum G. Pompidou, bývalé břicho Paříže – Les Halles, St.Eustach ,Burza, Palais Royal, Louvre,……,osobní volno, možnost návštěvy muzea Louvre a dalších muzeí, nebo možnost nákupů na obchodní ulici Rivoli. Večer odjezd z Paříže a dále již nonstop přejezd do Prahy.
20.12. Přijezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Doprava: luxusním autobusem s WC, videem, klimatizací a občerstvením

Ubytování se snídaní: 2 noci  v 3* v hotelu v Lille a v Paříži (dvojlůžkové nebo třílůžkové pokoje) s dostupností MHD do historického centra.

Cena: 5.890,-Kč pro členy FO a Fanklubu + úhrada vstupenky na utkání 6.190,-Kč pro ostatní + úhrada vstupenky
Sleva: 100,-Kč pro účastníky, kteří se účastnili zájezdu FO SK Slavia Praha – odbor přátel do Janova ve dnech 16.-19.9.2009
V ceně zájezdu je doprava luxusním autobusem, ubytování v hotelu na 2 noci se snídaní, pojištění na léčebné výlohy v zahraničí (účastníci nad 65 let doplácí příplatek 100,-Kč), průvodce zájezdu, informační materiály pro účastníky zájezdu. Ceny vstupenek nejsou zatím známy, bude upřesněno později.

Poznámka: Pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo zrušení zájezdu při nenaplnění minimálního kalkulovaného počtu účastníků (35 osob) nutného k úhradě základních nákladů. V případě naplnění kapacity autobusu dárek pro účastníky od OP FO Slavia Praha.

Uzávěrka přihlášek a úhrada zájezdu do 30.10.2009. (Prosíme zájemce – nečekejte až na uzávěrku a uhraďte zájezd co nejdříve, abychom mohli včas potvrdit rezervaci hotelu, dopravy a vstupenek. Dále budete mít jistotu zajištění místa do kapacity míst v autobusu.)
Informace a přihlášky: Po-Pá 8-16 hod. na sekretariátu FO SK Slavia Praha-odbor  přátel, budova plaveckého stadionu v Edenu (chodba za vrátnicí haly Slavie), Vladivostocká 1460/2, 100 05 Praha 10 – Vršovice; tl. 267311844, 777888233, 606552883; e-mail: fo-sk-slavia@volny.cz.
U mimopražských zájemců lze přihlášku vyřídit e-mailem s úhradou na bankovní účet.

S pozdravem a přáním úspěšného zájezdu

FO SK Slavia Praha-odbor přátel