MIRKA KNAPKOVÁ MISTRYNÍ SVĚTA!!! BLAHOPŘEJEME!

Fantastická zpráva přišla první zářijový víkend ze slovinského Bledu! České veslování získalo jedno zlato a jedno stříbro. Každý, kdo čekal, že oním zlatem se pochlubí skifař Ondřej Synek, mohl být zklamán, Ondřej má „jen“ stříbro! Zlatou medaili si totiž ve skifu vybojovala členka SK SLAVIA PRAHA, Mirka Knapková!!!!

Po fantastické jízdě se nakonec radovala ona a dlouho nemohla uvěřit, že se jí to povedlo! První zlato v mistrovské soutěži! Dvojnásob blahopřejeme, protože Mirka získává každoročně hlas OP při volbě nejlepší sportovkyně SK!!!

Zmínit musíme i stříbro oštěpařky Barbory Špotákové na MS v atletice v Koreji. Tentokrát ji v závěru přehodila „ruská medvědice“ Abakumovová, ale i tak patří Báře, která byla a je vždy věrnou slávistkou, ač startuje v dresu Dukly, naše upřímné blahopřání! Byla to jediná medaile českých atletů na nedávno skončeném MS!

Uveďme i jednu pesimističtější zprávu – naše házenkářky v posledních letech suverénně kralovaly česko-slovenské Interlize, ale porážka 22:33 doma s Mostem asi signalizuje, že pokles formy, který stál Slavii nakonec titul v play-off, asi nebyl dočasný… Věřme, že ne!

Dobi