MISS SK SLAVIA PRAHA

Fanklub SK Slavia Praha vyhlašuje soutěž o nejsympatičtější fanynku – MISS SK SLAVIA PRAHA pro sezonu 2009/2010. Doufáme, že se do soutěže zapojí co nejvíce dívek, slečen a paní. Soutěžícím se velké meze nekladou a vyhrát může opravdu každá.

Požadavky pro soutěžící slávistky:

věk: pro přihlášení do soutěže není žádný věkový limit

nutné údaje v přihlášce: Jméno a příjmení, věk, adresa, vzdělání, zaměstnání, stav a také kontakt (mobilní telefon a emailová adresa)

fotografie: Zde je podmínka poslat fotografii soutěžící v červeno-bílém modelu. Jestli to bude slávistický dres, tričko či jiné zajímavé oblečení, záleží pouze na soutěžících. Další fotografie můžete přidat již podle svého vlastního uvážení.

další požadavky: Dívka uvede, jaký má vztah k fotbalu a hlavně ke Slavii. Jak se dostala k
fandění, jaké zajímavé zápasy milovaného klubu navštívila, svůj nejzajímavější výjezd či jakého má oblíbeného hráče. Na závěr několik vět, proč zrovna ji by měl a porota vybrat do dalšího kola.

poslední možné datum přihlášení: 30.10.2009. Přihlášky posílejte na emailovou adresu: miss@slavista.cz

Soutěž Miss Slavia bude probíhat ve více kolech. V 1. kole vybere porota ze všech došlých přihlášek semifinalistky. Ze semifinalistek pak určí vybraní hráči A týmu finalistky. Poté upřesníme další informace a kritéria výběru na našich internetových stránkách. S každou finalistkou natočí FANKLUB TV medailonek a rozhovor, který bude umístěn na webu fanklubu. Vítězku celé soutěže pak určí sami fanoušci hlasováním na slávistických internetových portálech. Účastnice, které se umístí na prvních třech místech se pak představí na červenobílém bále a dostanou věcné ceny od partnerů Fanklubu a Slavie. Vítězka se navíc také bude moci v průběhu další sezony pyšnit titulem MISS SK SLAVIA PRAHA.

Konkrétní ceny pro účastnice budou doplněny (s logy partnerů) během září.