NĚKOLIK VĚT O ČINNOSTI ODBOČKY OP SLAVIE V CHOMUTOVĚ

Naše odbočka samozřejmě stále existuje a nadále se pravidelně scházíme. Pouze nám letos nevyšla účast na celostátním Setkání slávistů – hlavním důvodem byl prázdninový termín.

Naším slávistickým domovem je- cca 1x měsíčně mimo prázdniny – podnik Domino uprostřed sídliště Jitřenka, severozápadně od centra města. Schůze jsou neformální, bez zápisu, s účastí 10-15 členů. Zpravidla kromě piva si pochutnáváme i na tataráčku. Platí přitom pravidlo, že sponzorem  bývá ten, kdo má v daném měsíci narozeniny.

Letos jsme oslavili „50“ Milana Märce a v listopadu nás čeká oslava „50“ přítele Zděnka Kilíka. Dres s číslem 50 na zádech každému vždy moc sluší …

S mírným optimismem hledíme i do budoucna. Naposledy nás kontraktovalo i několik mladších slávistů – na příští schůzi prý dorazí a dodají žádost o přijetí – jsem ale na druhou stranu trochu skeptik – 19-letí studenti zahájili studentský život v Praze …

Jako důkaz naší lásky ke Slavii zasílám pár fotek – já, Eda Cibulka a Milan Märc jsme své tělo vyzdobili slušivými kérkami – po boji jsme všichni dostali voucher jako dárek od našich manželek. Já jsem navíc dostal nový inspekční pokoj v práci, takže další obrázek je z mého pokoje – první výzdoba po nastěhování.

MUDr. Miroslav Šofr, předseda odbočky Chomutov

(článek nebyl redakčně upraven)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..