Odbor přátel a utkání Slavia – Slovácko

V pondělí 25. února 2018 jsme měli šanci jako členové Odboru přátel navštívit ligové utkání Slavia – Slovácko zdarma.

To díky spolupráci s fotbalovou Slavií. Nad to pak mohl předseda FO-OP krátce prezentovat náš spolek v předzápasovém programu.

Fotbalové utkání přineslo čtyři gólové radosti. Finálními aktéry byli Milan Škoda, Lukáš Masopust, Josef Hušbauer a Tomáš Souček. Kapitán Milan Škoda také neproměnil penaltu. V ochozech nás bylo 10 089. Slavia drží stále první místo v tabulce.

Zvláštní příchuť mělo utkání pro přítele Jaromíra Štekla z Pardubic. Návštěvou utkání oslavil devadesátiny. Před zápasem mu pogratulovali předseda FO-OP Michael Janáček, 2. místopředseda FO-OP Pavel Moulis a sekretář FO-OP Petr Vršecký. Oslavenec zavzpomínal na své první utkání Slavie, tehdy otočila utkání z 2:0 na 2:7 v Plzni, psal se rok 1935. Aktuální sešívaný koncert mohl sledovat z tzv. dolní VIP a byl to prý opravdu skvělý až dojímající zážitek!

Nádhernou vzpomínku na utkání si do Písku vezli též Lukáš Furiš a syn. Za Odbor přátel byli vylosováni k účasti na pozápasové tiskové konferenci a navštívili VIP zónu. Nadšení a fotografie vidíte sami. A propos – odbočka je aktivní od minulého roku, aktuálně čítá asi 40 členů a na poslední fotografii vidíte, že za to umí dobře vzít a slávisticky si to užít!

Závěrem bych rád poděkoval všem aktérům z SK Slavia Praha – fotbal a.s., kteří nás – Odbor přátel – berou jako dobré partnery a takto náš spolek odměnili. Vstupenkami zdarma, možností prezentace našeho spolku i odměnou účasti dvěma našim členům na pozápasové tiskovce.

My, přátelé Slavie, jsme tu pro Slavii. A velmi si ceníme toho, že Slavia ví, že tu jsme. A umí nám to dát takto vstřícně najevo.

Spolu jsme silnější!

zapsal Michael Janáček, předseda FO-OP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..