Odbor přátel hledá spolupracovníky!

Slavia zažívá velmi úspěšné období a ruku v ruce s tím i Odbor přátel. Nyní, kdy se blíží přijetí již 5000. člena Odboru přátel, nastává čas k posílení našich řad o další dobrovolné spolupracovníky, kteří aktivně pomohou nejen udržet, ale i rozvinout širokou paletu aktivit Odboru přátel, a tím v konečném důsledku pomohou i Slavii.

Aktuálně hledáme slávistu či slávistku pro tyto činnosti:

Grafik/Grafička

Pro vytváření obrazových materiálů pro náš web a sociální sítě tak, aby příspěvky a informace byly pro naše členy co nejpřívětivější! Chceme vytvořit nový grafický standard Odboru přátel a vy můžete být u toho. Rozsah činností grafika bude široký, rozhodně se nebude nudit.

Dopisovatel/Dopisovatelka

Odbor přátel a jeho odbočky pořádají v průběhu roku mnoho akcí, ale bohužel už pak často chybí člověk, který by o těchto akcích napsal poutavou reportáž. Jsi-li slávista, který vládne perem, budiž v našem týmu vítán! Můžeš přispět svým článkem na web Odboru přátel či dokonce do spolkového časopisu Červenobílé listy.

Správce/správkyně sociálních sítí

Chceme sestavit tým lidí, který by se staral o publikování příspěvků na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Záměrem je, aby příspěvky nejen ze života Odboru přátel byly netoliko rozmanité, ale i kvalitně dostupné na hlavních sociálních sítích.

Programátor/ka PHP

Zejména pro náš nově budovaný Portál přátel Slavie hledáme programátora PHP a MySQL. Nápadů na rozšíření portálu máme mnoho, ale čas je neúprosný soudce. Proto pokud by zájemce občas poskytl něco ze svého umění programování, urychlilo by to vývoj portálu o světelné roky.

Programátor/ka Android

Aktuálně řešíme pro operační systém Android a jeho funkci Loyalty cars v Google Play členskou kartu Odboru přátel. Disponuješ-li podobnou zkušeností a chutí pomoci, ozvi se!

Máš-li tedy zájem zapojit se dobrovolnou (rozuměj nehonorovanou) formou do některé z výše uvedených činností, budeme rádi, pokud se nám ozveš. I v případě, že zmíněné činnosti nejsou zcela tvou doménou, ale chceš nějakým způsobem pomoci, určitě se na nás obrať. Rádi tě zapojíme do života Odboru přátel a Slavie.

Kontakt pro zájemce: 

David Ocetník, tel.: 725 023 603, e-mail: ocetnik@odborpratel.cz

t.me/ocetnik

2 thoughts on “Odbor přátel hledá spolupracovníky!

  1. Tomáš Zachat

    Pomoc je odvislá od osobních dispozic, znalostí a schopností. Já tak trochu fotím, naposledy při slávistických dušičkách 2018. Tyto fotky mám na cloudu ZONERAMA. Taky bych mohl zkusit něco napsat. Chce to však předchozí domluvu a koordinaci – nejlépe na nějaké schůzce zájemců a následném rozdělení úkolů. Tomáš Zachat

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..