Odbor přátel předal dar slávistické mládeži

Odbor přátel se snaží maximálně naplňovat své poslání a pomáhat fotbalovému klubu SK Slavia Praha na všech frontách. Není to tak dávno, kdy Odbor přátel finančně pomohl k angažmá Krisztiana Tamáse, za zmínku stojí také nákup vybavení pro internát mládeže na pražském Třebešíně.

zleva: J. Plíšek, P. Vršecký, M. Beránek a D. Ocetník

Nyní na žádost Odboru přátel, navrhla sama SK Slavia Praha, že by se OP mohl podílet na koupi televize pro vedení mládeže Slavie Praha. Výbor Odboru přátel jednomyslně nákup odsouhlasil a následně na základě konzultace s Miroslavem Beránkem, šéftrenérem slávistického dorostu, nákup provedl.

Televize byla v pondělí 7. května 2018 slavnostně předána v tréninkovém centru slávistické mládeže na Xaverově. Předání se zúčastnili Jiří Plíšek a Miroslav Beránek za Slavii a dále přítel David Ocetník, hospodář Odboru přátel s přítelem Petrem Vršeckým, sekretářem OP.

D. Ocetník označuje dar

“V rámci trenénikového centra Xaverov postupně obsazujeme prostory v budovách tak, jak pomalu končí nájmy jednotlivým nájemcům. Již jsme vybudovali například ubytovnu pro zahraniční hráče nebo také posilovnu. Již nějaký čas jsme uvažovali o nákupu TV, kde bychom mohli mládežnickým trenérům i hráčům ukazovat rozbory utkání či předvádět některé herní situace. Díky Odboru přátel to můžeme provádět okamžitě.“

Jiří Plíšek poděkoval Odboru přátel za předanou televizi a nastínil její přínos

Miroslav Beránek, mimo jiné bývalý trenér A týmu Slavie a také častý host na akcích odboček Odboru přátel následně pohovořil o stavu slávistické mládeže. Její vzestupné výkony demonstroval na titulech ročníků U14, U15 a U16 a na zvýšeném počtu mládežnických reprezentantů.

Odbor přátel je rád, že může pomáhat tam kde je to potřeba. Velké díky patří každému členu Odboru přátel, bez vás by poskytnutí takové podpory klubu nebylo možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..