ODBOR PŘÁTEL SLAVIE ZŘÍDIL BANKOVNÍ ÚČET PRO DOBROČINNÉ ÚČELY

Na jaře letošního roku, kdy se celý svět snažil vyrovnat s pandemií nového typu koronaviru, jsme díky dobrosrdečnosti členů Odboru přátel mohli udělat radost zejména mnohým seniorům. Odbor přátel Slavie pomohl finančně organizacím, které pomáhaly na Praze 10 s výrobou a distribucí roušek. Dále OP ve spolupráci s fotbalovou Slavií a fanshopy ProSlavisty.cz a Tribuna Sever Store a také díky odbočkám AREA 114 a Sešívky z Nyxu pomohl seniorům z řad členů OP, kdy jim byly distribuovány upomínkové předměty a desinfekční prostředky. Úžasná byla též individuální pomoc jednotlivých členů a odboček po celé republice.

Po nedávných zkušenostech se Výbor Odboru přátel Slavie rozhodl, že zřídí transparentní účet pro dobročinné účely. Číslo účtu je 2201840056/2010, pohyby na účtu lze sledovat na webu FIO banky (https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201840056).

Vybrané peníze budou průběžně používány na široké spektrum dobročinných akcí. Vedle pomoci zvláště seniorům půjde třeba o tzv. adopci neudržovaných hrobů slávistických legend a zajištění jejich nezbytné opravy. 

Děkujeme za jakékoli příspěvky.

Výbor OP

One thought on “ODBOR PŘÁTEL SLAVIE ZŘÍDIL BANKOVNÍ ÚČET PRO DOBROČINNÉ ÚČELY

  1. Pingback: Podpořte Odbor přátel Slavie nakupováním na e-shopech – ODBOR PŘÁTEL SLAVIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..