OP Slavia – Geosport 5:1

Amatéři zpět na vítězné vlně!

V prvním domácím zápase jarní části sezóny přivítali sešívaní na svém hřišti v Edenu tým žižkovského Geosportu. Rozdíl v tabulce napovídal herní převahu domácích, která se už od úvodních minut nemilosrdně naplňovala. Góly postupně vstřelili Pepa Suchánek, Petr Kučera a Vítek Lebeda. Až ke konci prvního poločasu se rozjetý červenobílý válec lehce zasekl, ale i tak se šlo do šaten za lichotivého stavu 3:0. Hosté však do druhého poločasu nastoupili velmi nebojácně a po několika náznacích se jim podařilo snížit na 1:3. To však jako varování stačilo a otěže zápasu si do svých rukou už pevně vzala opět Slavia. Pod dirigentskou taktovkou  kapitána  Roberta Jiráka svůj další gól přidal Pepa Suchánek a střelecký účet uzavřel tečovanou střelou Míša Bíža. OP Slavia tak dokráčela k potřebné výhře a udržela si šestibodový náskok na nejbližší pronásledovatele.

Další zápas sehraje  OP Slavia v Tuchoměřicích v pondělí 2. 5. 2016 od 17:30 proti týmu SK ČSA.