OP Slavia – Neutrino Šeberov 1:4

V předposledním kole sezóny přivítal tým rekreační kopané OP Slavia na svém hřišti hosty ze Šeberova. Postavení v tabulce nevěštilo výraznější problém pro domácí. A úvod zápasu to potvrzoval. Šance postupně přicházely, jen jejich proměňování tentokrát sešívaným nevycházelo podle představ. A tak hosté trpělivě vyčkávali zabarikádovaní na své polovině a nakonec se dočkali odměny. Dvakrát využili svých možností z rychlých protiútoků a po poločase tak překvapivě vedli 2:0. Druhá půle potom nabídla stejný obrázek jako ta první. Marné dobývání hostující brány a zmařené červenobílé šance. Šeberovští naopak opět dokázali ojedinělý únik proměnit a zvýšit na rozdíl tří branek. Když už se Slavii konečně podařilo vstřelit gól a vykřesat tak alespoň malou naději na obrat, hosté při své páté návštěvě slávistické poloviny hřiště vstřelili čtvrtou branku a podtrhli tak svůj výborný taktický výkon. Prohra 1:4 je tak bohužel kaňkou na jinak podařené sezoně, ve které se mužstvu OP Slavia podařilo díky ztrátě nejbližšího pronásledovatele potřetí v řadě vyhrát nejvyšší soutěž rekreační kopané.

Poslední jarní zápas sehraje OP Slavia v Běchovicích ve středu 1. 6. 2016 od 17:30 proti týmu FC Švanda.