OP SLAVIA – TELUS 3:3

Hned na úvod sezony přišla ztráta.

OP Slavia nastoupila k úvodnímu zápasu v Edenu proti týmu Telus a neočekávalo se nic jiného, než vítězství, 3 body a dobrý vstup do sezony. Dlouho tomu vše napovídalo. Aktivita domácích byla odměněna v prvním poločase brankou, kterou vstřelil povedenou střelou z dálky Vítek Lebeda. Slávisté měli hru pod kontrolou a i v úvodu druhého poločasu přišly góly. Nejprve se trefil Petr Kučera a po něm i Roman Brodecký. Pak ovšem z ojedinělého útoku přišla odpověď hostujících a lehkovážnost Slavie byla nakonec potrestána ještě krutěji, když po další brance v nastaveném čase vyrovnal tým Telusu na konečných 3:3. Sešívaní se prezentovali pohlednou hrou, litovat ovšem musejí velkého množství neproměněných šancí.

Další zápas sehraje  OP Slavia ve středu 14.9.2016 v 17:15 hod v Běchovicích proti týmu FC Švanda.