OSTATNÍ SPORTY SLAVIE V ZIMĚ

Zahájení jarní části fotbalové ligy neznamená, že bychom nesledovali ostatní sporty ve Slavii, zejména ty typicky zimní, halové. A výsledky jsou někdy takové, jako je proměnlivá letošní zima!


Začněme těmi radostnějšími zprávami:

Pozemkáři i pozemkářky Slavie se po roce opět stali halovámi mistry Česka! Asi nejúspěšnější oddíl v historii Slavie si připsal další zlaté double, a to v halovém hokeji 2012! Blahopřejeme!

Kuželkářky získaly na čele 2-bodový náskok! Svoji ztrátu ze začátku sezóny dohnaly a po prohře Přerova druhý únorový víkend mají na čele již dvoubodový náskok! Vydržať!

Hokejistky bez ztráty bodu vyhrály svoji skupinu a věřme, že si stejně povedou i v nadstavbě!

Dobře si vedou i volejbalistky – bez problému se letos probojovaly do horní pětky a i když trochu nešťastně prohrály v Olomouci 2:3, není boj o medaile ztracen!

A nyní ty horší zprávy:

Trápení se hokejistů asi každý z nás se smutkem a zármutkem sledujeme a nezbývá než věřit, že play-out, které nás už zřejmě nemine, nedopadne katastrofou.

Futsalisté výhrou nad Šumperkem odvrátili to nejhorší a jsou za svým soueřem o jediný bod na 11.místě

Obrovským zklamáním jsou letos naše házenkářky. Loni suverénní v základní části, letos jsou v intervize až desáté s bilancí 7 1 10 a dívají se na záda šesti (!!!) celkům z Česka – nejen tedy Veselí, ale i Písku, Porubě, Olomouci, Mostu a Zlínu!

Dobi