Oznámení: Setkání hráčů A-týmu Slavie s fanoušky

V úterý 14. února se koná v hotelu Iris v Synot Tip Areně v Edenu setkání hráčů A-týmu Slavie s fanoušky. Na setkání budou mít přístup fanoušci, kteří jsou držiteli permanentní vstupenky na zápasy Slavie nebo jsou členy Fanklubu Slavie nebo jsou členy Odboru přátel. Všichni tito jsou na předsezónní setkání srdečně zváni!

Setkání s vybranými hráči se koná od 18 hodin v sále hotelu Iris v přízemí. Prostory se otevírají v 17:45 hodin. Akce bude mít zcela neformální průběh, fanoušci mohou hráče před startem jarního soutěžního ročníku pozdravit, přátelsky si s nimi popovídat nebo si nechat podepsat slávistické suvenýry.

Vzhledem k omezené kapacitě prostor, která činí 200 osob, nemůže být počet zúčastněných navyšován. Při příchodu do hotelu si každý fanoušek po předložení své permanentky nebo kartičky Odboru přátel nebo kartičky Fanklubu vyzvedne lístek s pořadovým číslem (1 až 200), který poté u vchodu do sálu ukáže pořadateli. Na setkání je tedy nutné si s sebou vzít permanentku nebo členskou kartičku FK nebo OP.

Tímto způsobem organizace reagujeme na některé nespokojené ohlasy z posledního setkání s vedením, kdy se některým fanouškům nelíbilo, že se na akci museli nahlásit předem a uvádět číslo permanentky nebo číslo kartičky.

Děkujeme za pochopení. Společně s hráči se na vás těšíme!