PÁTÝ SLÁVISTICKÝ VEČER NA SPADNUTÍ

KNOFLICEK_A2-2-1Takového útočníka sešívaní už dlouho neměli. Šlachovitý kluk, rychlý jako vítr. Vlající dlouhé černé vlasy. Přiběhl z Moravy a ve čtyřiaosmdesátém svižně dolétl k titulu Krále ligových střelců. V červenobílém triku i v tom se lvíčkem motal hlavy protihráčům, později také bafuňářům. To když vzal své rychlé nohy na ramena a prchl ze socialistické tělovýchovy na Západ. Knoflík se utrhl…

Barvitá fotbalová kariéra Iva Knoflíčka inspirovala Jiřího Ondru, aby sepsal a v pražském divadle D 21 zrežíroval nevšední představení s jednoduchým názvem – Knoflíček. Slávisté u toho samozřejmě nebudou chybět! Po dohodě mezi Odborem přátel a D 21 se unikátní předpremiéra fotbalového oratoria uskuteční v hávu již pátého Slávistického večera. Dres slavného kanonýra, který bude osobně přítomen, oblékne Michal Dudek, moderátor jednoho z předchozích Slávistických večerů.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 26. května 2016 v divadle D 21 v Záhřebské ulici č. 21 na pražských Vinohradech. Od půl osmé večerní bude mít na jevišti výkop parádní mač, ve foyer pak lze čekat veselý nastavený červenobílý čas.

(Vstupenky v prodeji od 10:00 hodin čtvrtku 12. května 2016 ve Fanshopu na stadionu v Edenu.)

-VV-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..