Perla mezi odbočkami – zdařilý turnaj přípravek v Rokycanech !

rokycanyVěrní čtenáři našeho webu již jistě pronikli do zákulisí jemných nitek činnosti našich odboček. Vlastní sportování, společné výlety, plesy, zábavy, stále oblíbenější Setkání odboček! Akce pro město i okolí. Ale uspořádat víceméně celostátní akci, to se hned tak nevidí! Pro příklad však můžeme zajet do Rokycan a poučit se ze zkušeností z již 3.ročníku halového turnaje přípravek, který měl letos doslova hvězdné obsazení!

Turnaj se odehrává v útulné hale HK Rokycany a za jeho úspěchem a věhlasem hledejme především osobu předsedy rokycanského OP Vlastislava Veselého. Tím nechceme snížit zásluhy dalších členů odbočky, kteří se starali o bezvadný a plynulý chod turnaje, v němž se utkal každý s každým! Krásné ceny, mezi nimi nejvíce zaujaly výborné a krásně barevné koláče (jak už je na západě Čech tradicí)! Turnaj má právem punc mezinárodní, o což se stará i mužstvo z durynského Greizu, partnerského města Rokycan.
Vítězem se nakonec stala Sparta, která měla asi i nejhlasitější podporu bohaté výpravy. O prvenství se však rudí třásli do posledních chvil, těžce jim dýchali na záda Němci, kteří si posteskli nad nemilostí chřipky a nachlazení, které přece jen oslabily kádr (že by bacily přeskočily z poměrně nedalekých Teplic?). Zápas Plzeň – Greiz nakonec uspořádal obsazení prvních 4 stupínků vyrovnaného turnaje. Viktorka konečnou výhrou nad Greizem vybojovala Spartě prvenství (ta prohrála pouze právě s Greizem) a sobě stříbrnou příčku před Slavií (ta ztratila body za 3:3 s Plzní a především prohrou 2:8 se Spartou!), čímž bešťastní Durynci skončili až čtvrtí.

Rokycanským přátelům patří i náš upřímný dík!!!

1. Sparta Praha      4 0 1 31:  6 12
2. Viktoria Plzeň      3 1 1 23:11 10
3. Slavia Praha      3 1 1 25:14 10
4. Greiz (SRN)      3 0 2 30:10   9
5. Dukla Praha      1 0 4   2:38   3
6. Kohouti Rokycany 0 0 5   4:36   0

Nejlepším střelcem byl Nahr z Greizu (18 branek)a trefil se osmnáctkrát. Mezi tyčemi kraloval podle odborníků Svítil z pražské Slavie
Dobi

AKTUALIZOVÁNO 31.12.2009

Václav Havránek v Rokycanském deníku napsal:

[nggallery id=37]