PF 2012

      Žádné komentáře u textu s názvem PF 2012

Milí přátelé, slávisté, nastal čas vánoční a novoroční, čas, kdy si každý z nás najde více času na rodinu, přátele, na vzpomínky, ale i na plány do budoucna. Čas, kdy odpočítáváme poslední dny a hodiny roku končícího a ve chvílích vzpomínek se obracíme zpět.

Pro nás slávisty určitě nebyl rok 2011 rokem lehkým, ani rokem plným pohody. Nemusíme si zdůrazňovat chvíle, kdy jsme se obávali o samotnou existenci milovaného klubu, ptali se „proč?“ a „co bude dál?“. Pevně věříme, že nejhorší chvíle jsou již za námi, i když návrat mezi elitu, návrat okamžiků, kdy jsme mohli chodit do Edenu jen za radostí i krásným fotbalem, bude otázkou trpělivosti a vzájemného porozumění.

Při bilancování času uplynulého si vzpomeňme i na ty, které jsme měli rádi, ale už žel mezi námi nejsou. Zamysleme se i nad tím, zda jsme se vždy řídili jedním z kréd našeho spolku „Člověk člověku, slávista slávistovi vždy přítelem!“.

Do času vánočního a novoročního si tak navzájem popřejme zdraví, štěstí, spokojenost v životě každého z nás, ale i toleranci a porozumění! A co nejvíce radosti na hřišti i v hledišti! Protože Slavia, ozdoba našeho sportu, je věčná! A protože i nadále tu bude s Vámi Váš i náš

Odbor přátel Slavie