PLATBY ČLENSTVÍ V OP TAKÉ ONLINE


Odbor přátel Slavie spustil v pátek 24. 7. 2020 možnost úhrady poplatku za členství online.

Každý člen spolku nově může uhradit členský poplatek platební kartou. K úhradě kartou lze využít jednak platební terminál, který je umístěn v sekretariátu OP a nově online variantu přes Portál přátel Slavie.

Každý člen zaregistrovaný na daném portálu, který nemá zaplacen členský poplatek, má na stránce „Osobní údaje“ zpřístupněnu možnost úhrady přes platební bránu. Po kliknutí na tlačítko „Zaplatit kartou“ dojde k přesměrování na platební bránu, kde plátce zadá požadované údaje ze své platební karty a provede úhradu. Platba je připsána na účet OP „okamžitě“.
Stále samozřejmě je možné platit i hotově v sekretariátu nebo převodem na bankovní účet OP vedený ve FIO bance, číslo účtu 2101444195/2010.
 

Již je také zpřístupněna i možnost úhrady poplatků za členství novým členům Odboru přátel a jiným registrovaným uživatelům Portálu přátel Slavie.

Platbu pomocí platebních karet bude možné využít i při úhradě poplatků za účast na akcích nebo výjezdech s Odborem přátel. Odbočky Odboru přátel Slavie (s právní subjektivitou) mohou využít platební bránu k souhrnné úhradě členských poplatků či vstupenek na akce za jejich členy. Pro více informací kontaktujte administrátora portálu Davida Ocetníka, a to ideálně přes Telegram (www.telegram.me/ocetnik).

Věříme, že nové možnosti zjednoduší formální stránku členství v Odboru přátel Slavie.

Výbor OP

One thought on “PLATBY ČLENSTVÍ V OP TAKÉ ONLINE

  1. PLATBY ČLENSTVÍ V OP TAKÉ ONLINE

    Platbu online nelze z Portálu uskutečnit. Nezobrazují se „Osobní údaje“

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..