Podpořte ženy Slavie při derby zcela zdarma

Fotbalistky Slavie vyzvou podruhé v historii na domácím stadionu v Edenu 27. dubna od 15:00 hodin rivala ze Sparty a Odbor přátel Slavie nabízí svým členům vždy něco více. Tentokrát možnost obdržet vstupenku na derby žen zcela zdarma.

  • Permanentní vstupenky na derby žen nejsou platné, podmínkou pro vstup na stadion je stáhnout si bezplatně v aplikaci Slavie, nebo Ticketportalu náhradní vstupenku,
  • děti mají vstup zdarma,
  • ostatní za libovolně zvolenou sumu.

Členové Odboru přátel Slavie si mohou zažádat o vstupenku na nedělní derby na Portálu přátel Slavie. Stačí se přihlásit a vstupenka Vám bude zaslána na email.

Derby bude velkou společenskou akcí s charitativním přesahem

Výtěžek z prodeje pro Jáchyma

Výtěžek ze vstupného daruje klub na podporu Nadačního fondu Slavie a to konkrétně na neurorehabilitační program pro šestiletého Jáchyma, který bude na zápase osobně přítomen. Jáchym trpí dětskou mozkovou obranou, středně těžkou mentální retardací a epilepsií, nákladná léčba by umožnila Jáchymovi v terapiích pokračovat a pomoci mu postavit se na nohy.

Možnost přispět bez nákupu vstupenky
Pokud chcete podpořit sbírku a víte, že nemůžete na zápas přijít osobně, využijte prosím možnost přispět na konto Nadačního fondu Slavie. Přispět můžete zasláním peněz na účet č. 123-9937850267/0100 libovolnou částkou, jako variabilní symbol použijte – 9904

Fanzóna

Ve fazóně se můžete těšit na autogramiádu B týmu, nebo na kuchařskou show. Více informací na www.slavia.cz