Přijďte v neděli na turnaj přátel Slavie!

 Jak se již stalo příjemným pravidlem, i letos pořádá Odbor přátel Slavie Praha tradiční celostátní setkání přátel červenobílých barev, v jehož rámci se koná i turnaj v malé kopané! Odbor přátel Slavie je nejstarší fanouškovskou organizací v českých zemích a letos slaví výjimečné jubileum – 50 let od svého založení. A kde jinde jej oslavit než v místě, kde je hlavní stan Slavie – v pražském v Edenu! V neděli 22. června 2014 od 9:00 hodin tak v areálu SK Slavia Praha v Edenu (tréninkové hřiště s umělou trávou u atletického stadionu) proběhne již 14. setkání slávistů všech generací z celé republiky.

Z původně nesmělého nápadu odbočky v Bělé pod Bezdězem se stala postupně krásná a respektovaná tradice, na níž se každoročně sjíždějí slávisté ze všech koutů naší země, a to nejen ti organizovaní z Odboru přátel a Fanklubu.

Jako každý rok je hlavním bodem setkání turnaj v kopané, do kterého se letos přihlásil zatím rekordní počet – 28 týmů z celé republiky a jen Tribuna Sever postaví do turnaje čtyři svá mužstva! Další atraktivní součástí setkání je beseda se zástupcem fotbalové SK Slavia Praha, předloni se v Plasech objevil bývalý generální ředitel Zbyněk Kusý a v loňském roce rovněž bývalý generální ředitel Jaromír Šeterle. Pokud se tedy chcete dozvědět zajímavé informace o dění v našem klubu, určitě neváhejte a přijďte! V jednání je i malé překvapení…

Po celý den bude k dispozici kvalitní občerstvení – pivo, limo a grilované speciality! Připraveny budou i stánky se suvenýry jak Fanshopu, tak Tribuny Sever, kde bude k dispozici řada zajímavých novinek v limitovaných edicích a raritní kousky z dob minulých!

Především jde ale o setkání všech přátel Slavie – uvidíte se se starými známými tvářemi, poznáte přátele nové. Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru sounáležitosti fanoušků, jakou se žádný jiný český klub nemůže pochlubit a přispějte tak k neopakovatelnému zážitku nás všech – přátel nejstaršího českého klubu, přátel Slavie Praha!

Přátelé Slavie, přátelé mezi sebou!