ROŽĎALOVICKÝ MAŠKARNÍ REJ

Naše rožďalovická odbočka Odboru přátel plánuje akce vždy rok dopředu. Tak tomu bylo i se stanovením data konání tradičního Maškarního reje. Museli jsme sladit jak termínové možnosti Honzy Krejčíka, který osvěžil program dětské části, tak kalendář kapely pro dospěláckou část Reje. To vše se muselo samozřejmě protnout s volným sálem. Termín se podařilo usadit na sobotu 11. 3. 2023. 

Samozřejmě, že se stalo to, co nikdo z nás nechtěl – ligový los rozhodl a direktoriát LFA neblahé dílo dokonal. Maškarní rej se musel termínově poprat s veledůležitým zápasem s Plzní.

Co teď? Mají přednost rozzářené oči našich dětí, nebo slávistických hráčů? Zrodil se kompromis. I našim dětem chceme zůstat věrní jako Slavii, a proto jsme „obnovili rožďalovské kino“. Tím pádem mohli na plátně sledovat vítězný zápas i zájemci z řad účastníků maškarní zábavy, podobně jako někteří členové naší odbočky, kteří vyrazili přímo na stadion.

A jak akce dopadla? Stejně jako první (dětský) poločas, tak i (dospělácký) poločas druhý, se vyvedl. Spousta krásných dětských i dospělých masek, zářících očí a kupa dobré nálady. A to nás baví.

VĚRNI ZŮSTANEME! 

Blanka Malá, OP Rožďalovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..